Головна Реєстрація
Про концерн Shell
Мастильні матеріали для легкових автомобілів
Мастильні матеріали для комерційного транспорту
Мастильні матеріали для промисловості
Довідкова інформація
Статті
Сфера діяльності


Ми в Шелл зробимо все, щоб Ваша справа рухалася

     Ціль усіх наших зусиль - це задоволення
     Ваших потреб і сприяння тому, щоб
     Ваш бізнес розвивався й був конкурентоспроможний.

Компанії концерну Шелл роблять різноманітний асортименти мастильних матеріалів для всіляких областей застосування.
Масла й змащення виробляються з ретельно підібраних базових компонентів і присадок, які проходять повний цикл випробувань перш, ніж допускаються до застосування. Як того вимагає Система Якості, усі заводи Шелл сертифіковані в системі ISO 9000, проходять сертифікацію по ISO 14000 і QS 9000, що є офіційною визнаною міжнародною гарантією стабільної високої якості продукції, що випускається ними.

Її високий технічний рівень обумовлений постійним тісним і плідним співробітництвом з найважливішими виробниками устаткування як на світовому, так і національному рівні. Результатом такого співробітництва є підтримка й застосування мастильних матеріалів з маркою Шелл лідерами світового машино- і маторобудування.

У своєму прагненні випереджати потреби ринку й пропонувати усе більш досконалі продукти Шелл "тримає руку на пульсі" новітніх досягнень у розвитку техніки. Вагоме підтвердження цього - найбільше число перемог (понад 180), здобутих командами Феррарі й МАКЛАРЕН з використанням мастильних матеріалів Шелл у змаганнях класу "Формула 1".

Сьогодні Шелл робить мастильні матеріали понад 500 марок й може задовольнити заявку будь-якого споживача: авіаційних і морепланих компаній, автотранспортних фірм і власників Феррарі або Запорожця, промислових підприємств будь-якої галузі й фермерів.

 

Сфера діяльності Shell

Ройял Датч/Шелл - найбільший міжнародний енергетичний концерн, усі компанії якого забезпечують одну з найважливіших потреб сучасного суспільства - вони добувають і переробляють енергоносії, роблять і розподіляють енергію.

Шелл працює в п'яти основних напрямках:

     - розвідка й видобуток вуглеводнів
     - нафтопродукти
     - продукти нафтохімії
     - газ і енергетика
     - поновлювані джерела енергії.

Розвідка й видобуток вуглеводнів
Пошук родовищ нафти й газу за допомогою сейсморозвідки й розвідницького буравлення; експлуатація економічно вигідних родовищ за рахунок буравлення додаткових шпар, будівництва трубопроводів і об'єктів підготовки продукції для доставки вуглеводнів на ринок.

 

Нафтопродукти
Переробка сирої нафти й іншої вихідної сировини для виробництва моторного палива, мастильних матеріалів, палива комунально-побутового призначення, топкового мазуту, зрідженого попутного газу й бітуму; реалізація нафтопродуктів і пов'язаних з ними послуг з метою максимального задоволення запитів споживачів.

 

Продукти нафтохімії
Переробка вихідної вуглеводневої сировини в матеріали для виробництва всіх видів сучасних хімічних продуктів, у тому числі пластмас, миючих засобів, розчинників і покриттів; поставка каталізаторів на підприємства нафтопереробки й нафтохімії.

 

Маркетинг газу й виробництво електроенергії
Переробка, продаж і транспортування природного газу по магістральних трубопроводах; транспортування зрідженого газу за допомогою танкерів; продаж і транспортировка інших продуктів переробки природного газу; поставки газу споживачам; будівництво й експлуатація електростанцій.

 

Поновлювані джерела енергії
Вирощування стійких лісонасаджень у промислових обсягах; перетворення деревного палива в ринкові енергетичні продукти; реалізація проектів по електрифікації сільських районів у країнах, що розвивають; виробництво й реалізація сонячних панелей і пов'язаних з ними електричних систем; розробка проектів, заснованих на використанні енергії вітру.

Copyright © 2008-2015 ТзОВ "ГАЛ ПАП ПЛЮС"
sites creating by Nichol