Головна Реєстрація
Про концерн Shell
Мастильні матеріали для легкових автомобілів
Мастильні матеріали для комерційного транспорту
Мастильні матеріали для промисловості
Довідкова інформація
Статті
Рекомендації по підбору масла


Програма допомоги підбору змащувальних матеріалів

Проста у використанні програма допомоги підбору змащувальних матеріалів відповідно до рекомендацій для транспортного засобу. Після того, як Ви відповісте на декілька простих питань, Ви зможете побачити і роздрукувати детальний список змащувальних матеріалів, що рекомендуються, для Вашого транспортного засобу.

Ввійти

Чому масло Шелл краще.

     Сьогодні на українському ринку представлені моторні масла майже всіх крупних світових виробників, що зуміли завоювати авторитет в багатьох країнах, у тому числі і в Україні. Та все ж Концерну Шелл, що має найвищу частку продажів як на світових ринках, так і на українському, вдається лідирувати. У чому ж причина ? 
    Перш за все в тому, що Концерн Ройал Датч/Шелл вже багатьох років займає перше-друге місце в світовому рейтингу компаній. У списку нафтових компаній Шелл незмінно займає перше місце, що вже є ознакою надійності і високої якості продукції. По-друге, на відміну від багатьох виробників змащувальних матеріалів, Шелл з самого початку свого існування є вертикально інтегрованою компанією, тобто має добре відладжений виробничий ланцюжок від розвідки і здобичі нафти до доставки готового продукту (в даному випадку - масла) споживачеві.
    Цей ланцюжок включає, крім нафтовидобутку, нафтопереробку і виробництво високоякісних базових масел, розробку і використання сучасних присадок до цих масел. Сюди, також, входить змішення масел на високому технологічному рівні і проведення випробувань. 
    Украй важливий той факт, що цей процес з початку до кінця знаходиться в одних руках. Це означає, що на кожному етапі виробництва застосовуються єдині стандарти Шелл, що забезпечують необхідну якість продукту на виході. Потужність і надійність Концерну виключають можливість яких-небудь зривів в цьому процесі. Постійно розвиваючи цей процес, Шелл, як ніяка інша компанія, вкладає величезні засоби в дослідження, розвиток і випробування нових продуктів. 
    Постійне вивчення запитів споживачів дозволяє Шелл пропонувати їм саме той продукт, який вони хочуть отримати. Пропозиція якісних товарів і послуг забезпечує Шелл найбільший попит на продукцію Концерну, виводячи його на лідируючі позиції серед конкурентів.

Copyright © 2008-2015 ТзОВ "ГАЛ ПАП ПЛЮС"
sites creating by Nichol