Головна Реєстрація
Про концерн Shell
Мастильні матеріали для легкових автомобілів
Мастильні матеріали для комерційного транспорту
Мастильні матеріали для промисловості
Довідкова інформація
Статті
Масла Shell Spirax для мостів і трансмісій


Оливи Shell Spirax  допомагають забезпечити конкретні характеристики стійкості до окислення, зсуву і робочі характеристики, необхідні для найкращого захисту, потужності й ефективності.

Захист мостів і коробок передач може зменшити витрати на технічне обслуговування, подовжити строк служби транспортного засобу і максимально збільшити рентабельність ваших капіталовкладень.

Асортимент олив для мостів і коробок передач Shell Spirax пропонує гарантований захист,разом із найновішими синтетичними оливами, які забезпечують винятковий захист від зношування, корозії, відмови підшипників і корозії мостів, трансмісій і коробок передач.


МАСЛА ДЛЯ МОСТІВ


Трансмісійне масло Spirax S6 AXME Spirax S6 AXME 75W-90

Унікальне енергозберігаюче синтетичне масло з тривалим терміном служби для ведучих мостів, в тому числі найсучасніших. Спеціально розроблені базові масла в комбінації з унікальною технологією присадок  покращують змащування агрегатів трансмісії, знижують робочі температури, забезпечують  максимальний захист та підвищують термін служби обладнання.

Специфікації та допуски: API GL-5, MT-1, SAE J 2360, MAN 342 ТИП S1, ZF TE-ML 05B, 07A, 12B, 16F, 17В, 19С, 21В.


Трансмісійне масло Spirax S3 AX Spirax S3 AX 80W-90

Високоефективне масло для середньо- і  тяжко навантажених передач і ведучих мостів дорожньої та позашляхової техніки. Переваги Spirax S3 AX 80W-90: універсальне застосування, тривалий термін служби масла, підвищений ресурс трансмісії (значний захист від піттінга, задирів і зносу).

Специфікації та допуски: API GL-5, MIL-L-2105D, ZF TE-ML 05A/07A/D/21A, MAN 342 тип M2.


Трансмісійне масло Spirax S2 A

Spirax S2 A 80W-90

Масло з високими експлуатаційними характеристиками, призначене для автомобільних ведучих мостів різних конструкцій, використовуваних в тяжких умовах. Переваги Shell Spirax S2 A 80W-90: передовий пакет присадок, високоякісні базові масла.

Специфікації та допуски: API GL-5.

 


МАСЛА ДЛЯ РУЧНИХ ТРАНСМІСІЙ


Трансмісійне масло Spirax S6 GXME Spirax S6 GXME 75W-80

Унікальне енергозберігаюче синтетичне масло з тривалим терміном служби для зубчастих передач, розроблене для максимальної експлуатації та захисту сучасних конструкцій автомобільних коробок передач. Спеціально підібрані базові масла в комбінації з унікальною технологією присадок  покращують змащування агрегатів трансмісії, забезпечують  максимальний захист та підвищують термін служби обладнання.

Специфікації та допуски: API GL-4, MT-1, MAN 341 тип Е4, Volvo 97307, ZF TE-ML-02D.


Трансмісійне масло Spirax S5 ATE 75W-90Spirax S5 ATE 75W-90

Синтетичне високоякісне трансмісійне масло розроблене з урахуванням всіх жорстких вимог для середньо- і високонавантажених трансмісій спортивних та легкових автомобілів. Схвалено ня Ferrari і Porsche для ведучих мостів в блоці із коробкою передач. Масло Shell Spirax S5 ATE 75W-90 застосовується в автомобільних трансмісіях типу «transaxle», змащуваних єдиним маслом і зблокованих гіпоідних провідних мостах, у високонавантажених головних передачах, синхронізованих і несинхронізованих коробках передач спортивних та легкових автомобілів.

Специфікації та допуски:  API GL-4/5, MT-1, MB 236.26, схвалено Ferrari, Porsche.


Трансмісійне масло Spirax S4 Spirax S4 G 75W-90

Синтетичне масло з високими експлуатаційними характеристиками для коробок передач легкових автомобілів і легких вантажівок концерну Volkswagen, а також для коробок передач інших легкових автомобілів. Чітка і стабільна робота синхронізаторів і захист від зношування завдяки ретельно підібраним компонентам - відмінні в'язкісно-температурні характеристики в широкому діапазоні робочих температур забезпечують надійне перемикання передач в зимовий час і надійне змащування при найвищих температурах.

Специфікації та допуски:  API GL-4, Volkswagen VW 501.50.


МАСЛА ДЛЯ АВТОМАТИЧНИХ ТРАНСМІСІЙ


Трансмісійне масло Spirax S4 ATF HDXSpirax S4 ATF HDX

Синтетична рідина з високими експлуатаційними характеристиками для трансмісій важконагруженої техніки, а також трансмісій легкових автомобілів.  Експлуатаційні властивості масла Spirax S4 ATF HDX: надійне і м'яке перемикання, чудова  текучість при низьких температурах, стійкість до зсувних навантажень, захист від зношування, максимально можливий інтервал заміни, висока термоокислювальна стабільність.

Специфікації та допуски: Ford MERCON, General Motors Allison C-4, ZF TE-ML 04D/09/14B/16L/17C, Voith 55.6336 (раніше G 1363), MB 236.9, MAN 339 Typ Z2, 339 Typ V2 , GM DEXRON IIIG.


Трансмісійне масло Spirax S1 ATF TASA

 

Spirax S1 ATF TASA

Масло з високими експлуатаційними характеристиками для автоматичних трансмісій, гідропідсилювачів рульового управління та гідравлічних систем працюючої у важких умовах позашляхової техніки.

Специфікації та допуски: General Motors Type A Suffix A.

 


 

 

 

Copyright © 2008-2015 ТзОВ "ГАЛ ПАП ПЛЮС"
sites creating by Nichol