Головна Реєстрація
Про концерн Shell
Мастильні матеріали для легкових автомобілів
Мастильні матеріали для комерційного транспорту
Мастильні матеріали для промисловості
Довідкова інформація
Статті
Моторні масла Shell Helix


Асортимент продукції SHELL HELIX включає повний набір моторних масел для легкових автомобілів з різними типами двигунів, починаючи з повністю синтетичних, які рекомендовані провідними світовими автовиробниками й включаючи продукти для автомобілів з пробігом або менш вимогливих автомобілів. Використання у  моторних масла Shell Helix Активних очищуючих присадок (Active Cleansing Agents)  не дозволяє часткам бруду злипатися й утворювати осад на поверхнях двигуна та забезпечує найвищий рівень очищення та більш високу ефективність роботи двигуна.


Моторні масла Shell Helix Ultra Professional

Моторні масла для станцій технічного обслуговування. Асортимент спеціалізованих продуктів  Shell Helix Professional, які адаптовані до двигунів конкретних марок автомобілів та відповідають найжорсткішим вимогам виробників автомобілів. 


Детальніше


 
Моторне масло Shell Helix Ultra

Повністю синтетичні моторні масла Shell Helix Ultra виготовлені з природного газу за абсолютно новою і унікальною технологією Shell PurePlus. Отримані базові масла практично не місять домішок, присутніх в сирій нафті, та мають покращені характеристики в'язкості, тертя та леткості. Моторні масла Shell Helix Ultra надають можливість  продовжити термін служби двигуна, знизити витрати на обслуговування, підвищити економію палива, знизити витрати масла на згоряння й забезпечити кращу чистоту двигуна. Жодне інше моторне масло не зберігає двигун ближчим до заводської чистоти.

Детальніше


Моторні масла Shell Helix HX8

Shell Helix HX8

Повністю синтетичні  моторні масла Shell Helix HX8 містять Активні очищуючі присадки (Active Cleansing Agents), які не дозволяють часткам бруду злипатися й утворювати осад на поверхнях двигуна. Синтетичні  моторні масла Shell Helix HX8 забезпечують підвищену економію палива та споживання масла,  найвищий рівень очищення та більш високу ефективність роботи двигуна.

Детальніше


Моторні масла Shell Helix HX7Shell Helix HX7

Напівсинтетичні моторні масла Shell Helix HX7 розроблені з використанням синтетичних і мінеральних базових масел, що дозволяє забезпечити високу ефективність роботи двигуна, якої не можливо  досягти при використанні тільки мінеральних масел. Напівсинтетичні моторні масла Shell Helix HX7 очищують та захищають двигун, підтримують його заводський стан та забезпечують низький рівень споживання масла.

Детальніше


 
Моторні масла Shell Helix HX6
Shell Helix HX6

Напівсинтетичні моторні масла Shell Helix HX6 розроблені на основі синтетичних та мінеральних базових масел, що дозволяє отримати вищі показники продуктивності, ніж у випадку використання виключно мінеральних масел.  Моторні масла Shell Helix HX6 допомагають збільшити термін служби двигуна, захищаючи його від зносу аж до наступної заміни масла.


Детальніше


Моторні масла Shell Helix HX5

 

Shell Helix HX5

Високоякісні мінеральні моторні масла Shell Helix HX5 допомагають видаляти осад із забруднених частин двигуна, захищають двигун від зносу та нейтралізують корозійні кислоти, що дозволяє збільшити термін служби двигуна.

Детальніше


Моторні масла Shell Helix HX3

 

Shell Helix HX3

Мінеральні моторні масла Shell Helix HX3 допомагають попередити накопичення шкідливого осаду та вимивають відкладення. Надійний захист для двигунів з пробігом.

 

Детальніше


 

 

Copyright © 2008-2015 ТзОВ "ГАЛ ПАП ПЛЮС"
sites creating by Nichol