Головна Реєстрація
Про концерн Shell
Мастильні матеріали для легкових автомобілів
Мастильні матеріали для комерційного транспорту
Мастильні матеріали для промисловості
Довідкова інформація
Статті
Розширення бізнесу мастильних матеріалів Shell в Україні


З початком роботи нової компанії буде проведена оптимізація та розширення мережі офіційних дистриб'юторів мастильних матеріалів «Шелл» в Україні. Крім цього компанія почне працювати на пряму з великими українськими та міжнародними виробниками техніки.

Одним із пріоритетів роботи «Шелл» є тісна співпраця з клієнтами для допомоги у вирішенні їхніх бізнес-завдань. У новій компанії впроваджена сучасна версія системи управління САН, яка спрямована на стандартизацію та підвищення ефективності бізнес-процесів компанії, а також на покращення якості послуг для клієнтів. «Шелл» продовжить активно надавати технічну та навчальну підтримку співробітникам дистриб'юторів та прямих клієнтів. «Шелл» також планує відкрити склад для зберігання продукції на території України, що дозволить клієнтам більш гнучко планувати графік поставок. Для розширення діяльності компанія «Шелл» збирається в значній мірі збільшити професійну команду фахівців.

«Україна є важливою країною для розвитку діяльності «Шелл». Створення нової компанії, орієнтованої на український ринок, дозволить не тільки підвищити ефективність бізнес-моделі, але також допоможе розширити діяльність з маркетингу мастильних матеріалів і збільшити частку ринку «Шелл» в Україні», - зазначив Сергій Ломов, Директор ТОВ «Шелл Ойл Продактс Юкрейн».

Copyright © 2008-2015 ТзОВ "ГАЛ ПАП ПЛЮС"
sites creating by Nichol