Головна Реєстрація
Про концерн Shell
Мастильні матеріали для легкових автомобілів
Мастильні матеріали для комерційного транспорту
Мастильні матеріали для промисловості
Довідкова інформація
Статті
Сталий розвиток у «Шелл»


Ми прагнемо розділити спільний результат і обмежити наш вплив шляхом ретельного відбору наших проектних інвестицій, удосконалення нашої діяльності, а також шляхом створення більш якісних продуктів.

Сталий розвиток у «Шелл»
 

З метою зменшення впливу нашої діяльності та проектів на навколишнє середовище та суспільство, ми розробили вичерпний набір стандартів та вимог до питань охорони здоров’я, техніки безпеки та охорони навколишнього середовища, а також соціальної діяльності.

Загальні принципи діяльності «Шелл»  коротко окреслюють, а наша Політика та Зобов’язання щодо охорони здоров’я, безпеки, охорони навколишнього середовища та соціальної діяльності відображає цілі нашої діяльності, спосіб її проведення та залучення до неї місцевих громад.

Усі компанії «Шелл» та підрядники, що працюють з нами, а також спільні підприємства, в яких «Шелл» володіє контрольним пакетом акцій, зобов'язані управляти безпекою відповідно до нашої Політики та Зобов'язання щодо охорони праці, безпеки, охорони навколишнього середовища та соціальної відповідальності, та дотримуватися наших обов’язкових до виконання стандартів та вимог.

Ми зважаємо на екологічні та соціальні чинники при прийманні інвестиційних рішень і при плануванні нових великих проектів, включаючи, наприклад, очікувані майбутні витрати на викиди CO2.

Перш ніж розпочати предметну роботу над великими проектами або існуючими об'єктами, ми проводимо оцінку можливого впливу нашої діяльності на екологію, здоров’я та соціальне середовище.

Для оцінки наших політик та результатів роботи створено Комітет з питань корпоративної та соціальної відповідальності, що складається з чотирьох невиконавчих директорів. Головний виконавчий директор компанії «Роял Датч Шелл плс» відполвідає за сталий розвиток та очолює Виконавчий комітет «Шелл» з питань охорони праці, техніки безпеки, охорони навколишнього середовища та соціальної діяльності, який перевіряє результати діяльності в даному напрямку та визначає пріоритети, ключові показники ефективності та планові завдання.

Copyright © 2008-2015 ТзОВ "ГАЛ ПАП ПЛЮС"
sites creating by Nichol