Головна Реєстрація
Про концерн Shell
Мастильні матеріали для легкових автомобілів
Мастильні матеріали для комерційного транспорту
Мастильні матеріали для промисловості
Довідкова інформація
Статті
Shell Helix: очищення двигуна


Чому важливо утримувати двигун вашого автомобіля у чистоті?

З часом масло старіє та забруднюється, що призводить до утворення вуглецевих відкладень, які можуть викликати пошкодження двигуна та зниження експлуатаційних якостей автомобіля. На малюнку показано, що наростання відкладень викликане склеюванням частинок вуглецю між собою. Це може привестиЧому важливо утримувати двигун вашого автомобіля у чистоті? до передчасного виходу двигуна з ладу.Яким чином моторні масла Shell Helix очищують двигун?

Моторні масла Shell Helix містять Активні Миючі Присадки, які ефективно блокують та утримують продукти забруднення,  запобігаючи їх укрупненню («склеювання») та випаданню з масла. Це запобігає утворенню відкладень та нагару. Отже двигун вашого автомобіля буде не лише захищений, але й очищений. В результаті двигун стає чистішим та працює тихіше!

Ми піддали зразки всесторонньому тестуванню згідно галузевим стандартам, щоб довести, що Shell Helix дійсно очищує двигун.

Результати вразили наших учених. Незалежні тести довели, що моторні масла Shell Helix здатні швидко змити навіть значні відкладення зі всіх частин забрудненого двигуна.

Copyright © 2008-2015 ТзОВ "ГАЛ ПАП ПЛЮС"
sites creating by Nichol