+380322955419
+380503170757

MOTUL AGRI

Преміальне рішення для вашої техніки

Оливи MOTUL для сільськогосподарської техніки
та вантажного транспорту

Детальніше ...

Підбір олив

Фахівці "Квадрокомп" допоможуть професійно підібрати оливу оптимальну для Вашого транспортного засобу чи промислового вузла.
А за допомогою on-line інструменту Ви зможете самостійно підібрати оливу.

Детальніше ...

Лабораторні аналізи олив

Надаємо сервіс лабораторних аналізів проб мастильних матеріалів, що забезпечить визначення оптимальних сервісних інтервалів
та технічний аудит обладнання. Організуємо тренінги та семінари для Вашого персоналу.

Детальніше ...

Доставка

Наша компанія має власний парк вантажної техніки, склади та розвинуту логістичну мережу, що дозволяє здійснити оперативну доставку кожного замовлення. При потребі залучаємо перевізників для експрес-доставки.

Детальніше ...

До 56% кращий захист двигуна

28.08.2018
Перегляди: 1725

 

Щоденна експлуатація автомобіля призводить до утворення відкладень на поршнях та кільцях двигуна, що може спричинити його поломку, збільшити зношення двигуна та споживання оливи і палива.

Преміальні моторні оливи Shell Rimula забезпечують до 56% кращий захист двигуна, ніж того вимагають галузеві стандарти, за рахунок використання GTL технології та спеціального адаптивного пакету присадок.

Технологія GTL (Gas-To-Liquids) – це виготовлення базової оливи з природного газу на основі процесу газо-рідинної конверсії. Це  результат 40 років досліджень, впродовж яких було отримано понад 3500 патентів. Це виклик традиційному способу виготовлення олив з нафти та революційний процес, який дозволяє перетворити природний газ у високоякісну синтетичну базову оливу.

 

ЧОМУ ГАЗ?

Газ дозволяє отримати кришталево чисту базову оливу, яка практично не містить домішок і  бруду,  характерних  для  олив  виготовлених  із  сирої  нафти.  Щоб  оцінити  переваги  технології  GTL,  уявіть  собі  сиру  нафту  у  вигляді  річкової  води  і  природний  газ  у  вигляді  водяної пари.  Щоб  перетворити  мутну  річкову  воду  на  чисту,  вам  необхідно  очистити  її  за  допомогою  фільтрів,  але  в  результаті    рідина  все  ще  буде  містити  домішки.  Щоб  перетворити водяний пар на чисту воду, вам необхідно конденсувати його. В результаті ви  отримаєте  рідину,  яка  практично  не  містить  жодних  домішок. Таким чином, кришталево чисте масло з чистотою до 99,5% зберігає двигун чистим, забезпечуючи триваліший термін служби двигуна та зменшення витрат на техобслуговування.

 

МОЛЕКУЛИ  ІЗ  МІЦНИМИ  МОЛЕКУЛЯРНИМИ  ЗВ'ЯЗКАМИ

 • Базова олива  з  природного  газу  складається  з  молекул  із  міцними  молекулярними  зв'язками,  стійкішими до впливу жорстких умов експлуатації
 • Висока стійкість до деградації зберігає в'язкість масла аж до наступної заміни, залишаючись у рамках заявленого класу, як наслідок масло захищає двигун весь термін експлуатації
 • Стабільність експлуатаційних властивостей впродовж всьоготерміну служби надає можливість збільшувати інтервали заміни оливи, що дає суттєву економію коштів власникам транспортних засобів
 • Моторне масло захищає двигун при різних режимах роботи - холодний старт, круті пагорби, затори в місті, прискорення на шосе тощо.

 

СПЕЦІАЛЬНИЙ АДАПТИВНИЙ ПАКЕТ ПРИСАДОК

 • Активні протизадирні присадки в оливах Shell Rimula утворюють захисний шар (масляну плівку) на поверхнях деталей двигуна, забезпечуючи захист від тертя в зонах з особливо високими навантаженнями, запобігаючи зношуванню двигуна
 • Антиокислювальні присадки нейтралізують кислоти, що утворюються в процесі згоряння палива, збільшуючи термін служби масла та інтервали заміни
 • Інгібітори корозії захищають важливі елементи двигуна від пошкоджень, викликаних корозією
 • Диспергуючі присадки запобігають накопиченню бруду та нагару, утворенню великих скупчень відкладень та прилипанню до деталей двигуна
 • Активні миючі присадки промивають двигун від відкладень, забезпечуючи його чистоту та ефективність.

Жодне інше моторне масло не зберігає двигун ближчим до заводської чистоти.


Інші статті    

Економія пального та оливи на долив

Продуктивність за екстремальних температур


Преміальні моторні оливи

Для комерційної техніки

Для легкових автомобілів 

ПОПУЛЯРНІ КАТЕГОРІЇ

Prev Next
Редукторні оливи

Редукторні оливи

Компресорні оливи

Компресорні оливи

Білі медичні та харчові оливи

Білі медичні та харчові оливи

Технічні рідини автокосметика

Технічні рідини автокосметика

Автолампи та інші автотовари

Автолампи та інші автотовари

Моторні оливи

Моторні оливи

Трансмісійні оливи

Трансмісійні оливи

Тракторні оливи

Тракторні оливи

Гідравлічні оливи

Гідравлічні оливи

Пластичні мастила

Пластичні мастила

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ ОЛИВИ PETROL OFISI?

 • Petrol Ofisi – компанія №1 по виробництву та дистрибуції пального і мастильних матеріалів у Туреччині. Це 80 років досвіду, 1785 АЗС, 33 паливних, LPG та заправних терміналів.
 • Завод у місті Derince (Kocaeli, Туреччина) виготовляє понад 140000 тон мастильних матеріалів на рік та експортує до 32 держав. Продукція виготовлена з високоякісних базових олив з додаванням присадок компанії Infineum. Асортимент складають оливи для легкового транспорту, комерційної, сільськогосподарської та будівельної техніки, індустрії.
 • Продукція Petrol Ofisi використовується для «першої заливки» та у післяпродажному обслуговуванні таких виробників автомобілів та техніки як Opel, KIA, Mitsubishi, MAN, HMF Hyundai, Maats Manitou, Wirtgen, Erkunt Tractor (ArmaTrac), Hidromek, Karsan.
 • Підприємствам з автопарками та спеціалізованою технікою пропонуємо сервіс лабораторних аналізів мастильних матеріалів у POTEM (Туреччина). Це науково-дослідний центр Petrol Ofisi, що має акредитацію EMRA і підтримує 125 міжнародних та національних методик тестування. POTEM є найбільш технологічним та найбільшим центром у регіоні Східної Європи та Близького Сходу.

На сайт Petrol Ofisi...