Сервіс аналізу проб мастильних матеріалів

29.08.2018
Перегляди: 856

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Сервіс аналізу проб мастильних матеріалів забезпечує безперебійну роботу техніки і обладнання, підвищення продуктивності та зменшення витрат вашого бізнесу. Сервіс аналізу проб надає можливість визначити оптимальний сервісний інтервал для конкретної техніки на конкретному господарстві, порівняти роботу різних продуктів, довести, що оливи "Shell" не поступаються продуктам GPO ("оригінальним" продуктам, які виготовлені під брендом виробників техніки), здійснювати контроль технічного стану найбільш важливих вузлів та агрегатів, порівняти якість фільтрів. Маючи впевненість в безкомпромісній якості продуктів, які ми пропонуємо, ми не хочемо бути голослівними і готові довести наші заяви на цифрах - надати результати лабораторних випробувань як свіжої оливи, так і оливи, що відпрацювала в агрегатах вашої техніки.СЕРВІС АНАЛІЗУ ПРОБ МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ЗАБЕЗПЕЧУЄ БЕЗПЕРЕБІЙНУ РОБОТУ ТЕХНІКИ І ОБЛАДНАННЯ,
ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ТА ЗМЕНШЕННЯ ВИТРАТ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Торговий дім “Галпап Плюс”, офіційний дистриб’ютор “Шелл”, пропонує Сервіс аналізу проб мастильних матеріалів, як  інструмент, що дозволить підібрати клієнту найкраще рішення і розширити пропозицію компанії. Маючи впевненість в безкомпромісній якості продуктів, які ми пропонуємо, ми не хочемо бути голослівними і готові довести наші заяви на цифрах - надати результати лабораторних випробувань як свіжої оливи, так і оливи, що відпрацювала в агрегатах вашої техніки.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ:

Відбір проб оливи з агрегатів техніки
Представник компанії здійснює відбір проб оливи з агрегатів техніки за допомогою спеціального обладнання за методологією Shell LubeAnalyst в спеціальну тару.
Клієнт отримує запечатаний контрольний зразок
Клієнт отримує запечатаний контрольний зразок з потрібною інформацією, який надає йому можливість звернутись до будь-якої іншої лабораторії.
Лабораторні аналізи та випробовування
Ми передаємо відібраний зразок до лабораторії, де здійснюються лабораторні аналізи та випробовування.
Клієнт отримує результати та консультацію нашого фахівця
Отримані результати передаємо клієнту, який завжди може обговорити результати аналізу з представником відділу технічної підтримки
ТД “Галпап Плюс”.

 


СЕРВІС АНАЛІЗУ ПРОБ МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ НАДАЄ МОЖЛИВІСТЬ:

  • ВИЗНАЧИТИ ОПТИМАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ІНТЕРВАЛ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ ТЕХНІКИ НА КОНКРЕТНОМУ ГОСПОДАРСТВІ

Кожне господарство унікальне. Неповторними можуть бути маршрути, швидкості, статистика завантаження, стилі водіння, паливо, культура обслуговування техніки і технічний стан автопарку, кількість годин простою зі заведеним двигуном, рельєфи, якість дорожнього покриття та запиленість середовища. Аналіз стану відпрацьованих мастильних матеріалів дозволяє з'ясувати як довго мастильні матеріали зберігають свої властивості в умовах, притаманних конкретному господарству.

  • ПОРІВНЯТИ РОБОТУ РІЗНИХ ПРОДУКТІВ

Портфель продуктів “Шелл” досить великий. Часто буває так, що для однієї моделі техніки підходить декілька продуктів. Оскільки кожний товарний продукт є техніко-економічним компромісом, тільки в умовах реально діючого підприємства можна визначити вибір якого продукту принесе найбільший економічний ефект. В деяких умовах використання топового продукту дозволить заощадити значні кошти на тривалості сервісного інтервалу та довшому напрацюванню на відказ вузлів та агрегатів. В інших умовах більш виправданим є використання продуктів з дешевшої лінійки “Шелл”. В умовах високозапиленого середовища буває відсутня можливість збільшення сервісних інтервалів через абразивну дію кремнію, що потрапляє в оливу незалежно від її якості. В деяких випадках стан двигунів такий, що втрата властивостей мастильних матеріалів відбувається настільки швидко, що перевага топових продуктів над продуктами середнього рівня буде непомітною, оскільки і простіші продукти “Шелл” володіють стабільно високою якістю та високими захисними властивостями.

  • ДОВЕСТИ, ЩО ОЛИВИ "SHELL" НЕ ПОСТУПАЮТЬСЯ ПРОДУКТАМ GPO ("ОРИГІНАЛЬНИМ" ПРОДУКТАМ, ЯКІ ВИГОТОВЛЕНІ
    ПІД БРЕНДОМ ВИРОБНИКІВ ТЕХНІКИ)

В аграрному господарстві часто використовується техніка різних брендів, кожен з яких має мастильні матеріали під власним брендом – так звані продукти GPO. Це оливи, які пройшли випробування на техніці певного бренду, схвалені та на договірних засадах розливають в тару з маркуванням даного бренду. Для забезпечення мастильними матеріалами GPO аграрним підприємствам доводиться закуповувати великий асортимент продукції у різних постачальників. Це призводить до додаткових небажаних витрат. Ми пропонуємо програму випробувань мастильних матеріалів “Шелл” у порівнянні з GPO. Така програма дозволяє довести ефективність використання продукції “Шелл”, одного з провідних світових виробників мастильних матеріалів, на всьому парку техніки конкретного господарства. Це надасть можливість звузити асортимент закуповуваних матеріалів, спростити внутрішню логістику підприємства та заощадити значні кошти в середньостроковому та довгостроковому періодах.

  • ЗДІЙСНЮВАТИ КОНТРОЛЬ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ НАЙБІЛЬШ ВАЖЛИВИХ ВУЗЛІВ ТА АГРЕГАТІВ

Аналіз проб мастильних матеріалів допоможе з'ясувати причини виходу обладнання з ладу або причини незадовільної роботи.

  • ПОРІВНЯТИ ЯКІСТЬ ФІЛЬТРІВ

Зазвичай витрати на повітряні та масляні фільтри – значна стаття видатків транспортного та сільськогосподарського підприємства. Якщо зробити відбір проб відпрацьованого масла з декількох одиниць техніки, що працює в однакових умовах та знаходиться у схожому технічному стані, але на якій використовуються різні фільтри, то за наявністю певних речовин в пробах відпрацьованого масла можна зробити висновки про якість фільтрів і підібрати такі з них, які б найкраще відповідали вимогам підприємства, що забезпечить додаткову економію у майбутньому.