Шелл - лідер ринку 11 років поспіль

22.01.2018
Перегляди: 660

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Відповідно до нового звіту Kline & Company "Глобальне виробництво мастильних матеріалів: аналіз і оцінка ринку», Shell Lubricants був визнаний лідером на світовому ринку протягом 11-го року поспіль, який став початком другого десятиліття безперечного лідерства у галузі. 

У 2017 році частка «Шелл» складає 11% світового ринку, з об’ємом продажу 4,400 кілотонн готових мастильних матеріалів, що еквівалентно майже 5 млрд. літрів готового продукту. Ці об’єми були майже рівномірно розподілені між продажами у сектори: споживчі легкові автомобілі, комерційний транспорт та промисловість.

У звіті встановлено, що Shell Lubricants є лідером на трьох з 16 окремих ринків, представлених у звіті: Малайзія, Великобританія та США.  Окрім того, компанія входить в першу трійку рейтингу в наступних десяти ринках: Аргентина, Канада, Китай, Німеччина, Австрія і Швейцарія (DACH), Індонезія, Мексика, Філіппіни, Саудівська Аравія, Південна Африка і Таїланд.


ОСНОВНІ ФАКТИ ПРО ДОСЯГНЕННЯ ШЕЛЛ:

  • Вперше бренд "Шелл" (від англійського слова "shell" - мушля) з'явився у 1891 році у вигляді товарного знаку на бочках з гасом, які перевозилися кораблями Маркуса Семюеля-молодшого на Далекий Схід. У 1907 році компанія Маркуса Семюеля "Shell Transport and Trading Company" об'єдналася з голландською нафтовою компанією "Royal Dutch", в результаті виникло одне з найбільших промислових підприємств світу - концерн "Royal Dutch/Shell".
  • Сьогодні "Шелл" - міжнародний концерн, який об’єднує енергетичні та нафтохімічні компанії, і працює більш ніж у 100 країнах світу. Загальна кількість працівників концерну нараховує приблизно 92 000 осіб. Штаб-квартира "Шелл" розташована у Гаазі (Нідерланди).
  • "Шелл" є світовим лідером у сфері розробки і застосування новітніх унікальних нафтогазових технологій. Шелл має більше 200 науковців та інженерів, які працюють у спеціалізованих технічних центрах для мастильних матеріалів в Китаї, Японії, США та Німеччині. Шелл інвестує в дослідження і розробки понад 1 мільярд доларів США щороку.
  • На сьогодні Шелл налічує 5 заводів, на яких виготовлять базові оливи, 40 заводів, на яких виготовлять кінцевий продукт та 10 заводів, на яких виготовляють тверді пластичні мастила.
  • Концерн займає ключові позиції у галузі технологій виробництва і транспортування зрідженого природного газу. Внаслідок чого, концерн "Шелл" представив перші у світі моторні оливи, зроблені з природного газу, за унікальною інноваційною технологією на основі процесу газо-рідинної конверсії GTL (Gas-To-Liquids). Це результат 40 років досліджень, впродовж яких було отримано понад 3500 патентів. Це виклик традиційному способу виготовлення олив з нафти та революційний процес, який дозволяє перетворити природний газ у високоякісну синтетичну базову оливу.
  • Завод "Pearl GTL" у Катарі. У 2012 році у Катарі був відкритий завод "Pearl GTL", який є одним з наймасштабніших й технологічно досконалих проектів в історії світової нафтогазової галузі. Завод може виробляти за добу до 30000 барелів базових олив з природного газу, близько 1 млн тонн на рік. Площа заводу - величезна: тут могли б розміститися 453 футбольних поля. Система управління, що пов'язує усі об'єкти і ділянки заводу, складається з 5850 кілометрів керуючих кабелів, які, будучи укладеними в одну лінію, могли б простягнутися від Дохи (Катар) до Лондона.