+380322955419
+380503170757

MOTUL AGRI

Преміальне рішення для вашої техніки

Оливи MOTUL для сільськогосподарської техніки
та вантажного транспорту

Детальніше ...

Підбір олив

Фахівці "Квадрокомп" допоможуть професійно підібрати оливу оптимальну для Вашого транспортного засобу чи промислового вузла.
А за допомогою on-line інструменту Ви зможете самостійно підібрати оливу.

Детальніше ...

Лабораторні аналізи олив

Надаємо сервіс лабораторних аналізів проб мастильних матеріалів, що забезпечить визначення оптимальних сервісних інтервалів
та технічний аудит обладнання. Організуємо тренінги та семінари для Вашого персоналу.

Детальніше ...

Доставка

Наша компанія має власний парк вантажної техніки, склади та розвинуту логістичну мережу, що дозволяє здійснити оперативну доставку кожного замовлення. При потребі залучаємо перевізників для експрес-доставки.

Детальніше ...

Шелл - лідер ринку 11 років поспіль

22.01.2018
Перегляди: 1254

Відповідно до нового звіту Kline & Company "Глобальне виробництво мастильних матеріалів: аналіз і оцінка ринку», Shell Lubricants був визнаний лідером на світовому ринку протягом 11-го року поспіль, який став початком другого десятиліття безперечного лідерства у галузі. 

У 2017 році частка «Шелл» складає 11% світового ринку, з об’ємом продажу 4,400 кілотонн готових мастильних матеріалів, що еквівалентно майже 5 млрд. літрів готового продукту. Ці об’єми були майже рівномірно розподілені між продажами у сектори: споживчі легкові автомобілі, комерційний транспорт та промисловість.

У звіті встановлено, що Shell Lubricants є лідером на трьох з 16 окремих ринків, представлених у звіті: Малайзія, Великобританія та США.  Окрім того, компанія входить в першу трійку рейтингу в наступних десяти ринках: Аргентина, Канада, Китай, Німеччина, Австрія і Швейцарія (DACH), Індонезія, Мексика, Філіппіни, Саудівська Аравія, Південна Африка і Таїланд.


ОСНОВНІ ФАКТИ ПРО ДОСЯГНЕННЯ ШЕЛЛ:

  • Вперше бренд "Шелл" (від англійського слова "shell" - мушля) з'явився у 1891 році у вигляді товарного знаку на бочках з гасом, які перевозилися кораблями Маркуса Семюеля-молодшого на Далекий Схід. У 1907 році компанія Маркуса Семюеля "Shell Transport and Trading Company" об'єдналася з голландською нафтовою компанією "Royal Dutch", в результаті виникло одне з найбільших промислових підприємств світу - концерн "Royal Dutch/Shell".
  • Сьогодні "Шелл" - міжнародний концерн, який об’єднує енергетичні та нафтохімічні компанії, і працює більш ніж у 100 країнах світу. Загальна кількість працівників концерну нараховує приблизно 92 000 осіб. Штаб-квартира "Шелл" розташована у Гаазі (Нідерланди).
  • "Шелл" є світовим лідером у сфері розробки і застосування новітніх унікальних нафтогазових технологій. Шелл має більше 200 науковців та інженерів, які працюють у спеціалізованих технічних центрах для мастильних матеріалів в Китаї, Японії, США та Німеччині. Шелл інвестує в дослідження і розробки понад 1 мільярд доларів США щороку.
  • На сьогодні Шелл налічує 5 заводів, на яких виготовлять базові оливи, 40 заводів, на яких виготовлять кінцевий продукт та 10 заводів, на яких виготовляють тверді пластичні мастила.
  • Концерн займає ключові позиції у галузі технологій виробництва і транспортування зрідженого природного газу. Внаслідок чого, концерн "Шелл" представив перші у світі моторні оливи, зроблені з природного газу, за унікальною інноваційною технологією на основі процесу газо-рідинної конверсії GTL (Gas-To-Liquids). Це результат 40 років досліджень, впродовж яких було отримано понад 3500 патентів. Це виклик традиційному способу виготовлення олив з нафти та революційний процес, який дозволяє перетворити природний газ у високоякісну синтетичну базову оливу.
  • Завод "Pearl GTL" у Катарі. У 2012 році у Катарі був відкритий завод "Pearl GTL", який є одним з наймасштабніших й технологічно досконалих проектів в історії світової нафтогазової галузі. Завод може виробляти за добу до 30000 барелів базових олив з природного газу, близько 1 млн тонн на рік. Площа заводу - величезна: тут могли б розміститися 453 футбольних поля. Система управління, що пов'язує усі об'єкти і ділянки заводу, складається з 5850 кілометрів керуючих кабелів, які, будучи укладеними в одну лінію, могли б простягнутися від Дохи (Катар) до Лондона.

 

 

 

ПОПУЛЯРНІ КАТЕГОРІЇ

Prev Next
Редукторні оливи

Редукторні оливи

Компресорні оливи

Компресорні оливи

Білі медичні та харчові оливи

Білі медичні та харчові оливи

Технічні рідини автокосметика

Технічні рідини автокосметика

Автолампи та інші автотовари

Автолампи та інші автотовари

Моторні оливи

Моторні оливи

Трансмісійні оливи

Трансмісійні оливи

Тракторні оливи

Тракторні оливи

Гідравлічні оливи

Гідравлічні оливи

Пластичні мастила

Пластичні мастила

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ ОЛИВИ PETROL OFISI?

  • Petrol Ofisi – компанія №1 по виробництву та дистрибуції пального і мастильних матеріалів у Туреччині. Це 80 років досвіду, 1785 АЗС, 33 паливних, LPG та заправних терміналів.
  • Завод у місті Derince (Kocaeli, Туреччина) виготовляє понад 140000 тон мастильних матеріалів на рік та експортує до 32 держав. Продукція виготовлена з високоякісних базових олив з додаванням присадок компанії Infineum. Асортимент складають оливи для легкового транспорту, комерційної, сільськогосподарської та будівельної техніки, індустрії.
  • Продукція Petrol Ofisi використовується для «першої заливки» та у післяпродажному обслуговуванні таких виробників автомобілів та техніки як Opel, KIA, Mitsubishi, MAN, HMF Hyundai, Maats Manitou, Wirtgen, Erkunt Tractor (ArmaTrac), Hidromek, Karsan.
  • Підприємствам з автопарками та спеціалізованою технікою пропонуємо сервіс лабораторних аналізів мастильних матеріалів у POTEM (Туреччина). Це науково-дослідний центр Petrol Ofisi, що має акредитацію EMRA і підтримує 125 міжнародних та національних методик тестування. POTEM є найбільш технологічним та найбільшим центром у регіоні Східної Європи та Близького Сходу.

На сайт Petrol Ofisi...