+380322955419
+380503170757

MOTUL AGRI

Преміальне рішення для вашої техніки

Оливи MOTUL для сільськогосподарської техніки
та вантажного транспорту

Детальніше ...

Підбір олив

Фахівці "Квадрокомп" допоможуть професійно підібрати оливу оптимальну для Вашого транспортного засобу чи промислового вузла.
А за допомогою on-line інструменту Ви зможете самостійно підібрати оливу.

Детальніше ...

Лабораторні аналізи олив

Надаємо сервіс лабораторних аналізів проб мастильних матеріалів, що забезпечить визначення оптимальних сервісних інтервалів
та технічний аудит обладнання. Організуємо тренінги та семінари для Вашого персоналу.

Детальніше ...

Доставка

Наша компанія має власний парк вантажної техніки, склади та розвинуту логістичну мережу, що дозволяє здійснити оперативну доставку кожного замовлення. При потребі залучаємо перевізників для експрес-доставки.

Детальніше ...

НОВА МОТОРНА ОЛИВА SHELL HELIX HX8 ECT 5W-30

08.02.2018
Перегляди: 1733

Рейтинг користувача: 3 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У нашому товарному асортименті появилася довгоочікувана новинка – повністю синтетична моторна олива  Shell Helix HX8 ECT 5W-30, яка забезпечує захист системи очистки відпрацьованих газів за рахунок підтримки у чистоті сажових фільтрів.

Повністю синтетична моторна олива  Shell Helix HX8 ECT 5W-30 виготовлена за унікальною технологією Шелл  Flexi Molecule, завдяки чому моторне масло адаптується до різних режимів роботи двигуна (холодний старт, круті пагорби, затори в місті, прискорення на шосе). У поєднанні з комплексом високоефективних активних миючих присадок (Active Cleansing Technology)  олива Shell Helix Ultra  HX8 ECT 5W-30 забезпечує неперевершений рівень чистоти поршнів і захисту двигуна.

Завдяки фірмовій технології Шелл Emissions Compatible Technology (ECT), яка дозволяє зберегти відповідність нормам токсичності вихлопних газів, олива Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 забезпечує захист системи очистки відпрацьованих газів за рахунок підтримки у чистоті сажових фільтрів.

ПЕРЕВАГИ ОЛИВИ SHELL HELIX HX8 ECT 5W-30:

  • Дозволяє зберігати чистоту сажових фільтрів для підтримки високих експлуатаційних характеристик двигуна
  • Забезпечує ефективний захист від зношення критично важливих деталей двигунів навіть при екстремально високих навантаженнях і температурах
  • Низька в’язкість та низький коефіцієнт тертя забезпечують додаткову економію пального
  • Висока стійкість до деградації - зберігає в'язкість, залишається в рамках заявленого класу аж до наступної заміни масла.

Повністю синтетична моторна олива розроблена з урахуванням жорстких вимог сучасних бензинових, газових і дизельних двигунів, у тому числі з сажовими фільтрами, і має офіційні допуски наступних автовиробників: Mercedes-Benz, VW, Skoda, Audi, Seat. Shell Helix HX8 ECT 5W-30 також може застосовуватися в тих двигунах, де вимагається застосування продуктів API SN (і нижче) і ACEA C3.

СПЕЦИФІКАЦІЇ ТА ДОПУСКИ:   API SN, ACEA C3, VW 504.00/507.00, MB 229.31, 229.51


  Рекламний буклет про оливу можна завантажити тут shell_helix_hx8_ect_5w-30.pdf (412КБ) завантажити

Перейти на сторінку моторної оливи можна за посиланням:  SHELL HELIX HX8 ECT 5W-30

 повністю синтетична моторна олива  Shell Helix HX8 ECT 5W-30

ПОПУЛЯРНІ КАТЕГОРІЇ

Prev Next
Редукторні оливи

Редукторні оливи

Компресорні оливи

Компресорні оливи

Білі медичні та харчові оливи

Білі медичні та харчові оливи

Технічні рідини автокосметика

Технічні рідини автокосметика

Автолампи та інші автотовари

Автолампи та інші автотовари

Моторні оливи

Моторні оливи

Трансмісійні оливи

Трансмісійні оливи

Тракторні оливи

Тракторні оливи

Гідравлічні оливи

Гідравлічні оливи

Пластичні мастила

Пластичні мастила

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ ОЛИВИ PETROL OFISI?

  • Petrol Ofisi – компанія №1 по виробництву та дистрибуції пального і мастильних матеріалів у Туреччині. Це 80 років досвіду, 1785 АЗС, 33 паливних, LPG та заправних терміналів.
  • Завод у місті Derince (Kocaeli, Туреччина) виготовляє понад 140000 тон мастильних матеріалів на рік та експортує до 32 держав. Продукція виготовлена з високоякісних базових олив з додаванням присадок компанії Infineum. Асортимент складають оливи для легкового транспорту, комерційної, сільськогосподарської та будівельної техніки, індустрії.
  • Продукція Petrol Ofisi використовується для «першої заливки» та у післяпродажному обслуговуванні таких виробників автомобілів та техніки як Opel, KIA, Mitsubishi, MAN, HMF Hyundai, Maats Manitou, Wirtgen, Erkunt Tractor (ArmaTrac), Hidromek, Karsan.
  • Підприємствам з автопарками та спеціалізованою технікою пропонуємо сервіс лабораторних аналізів мастильних матеріалів у POTEM (Туреччина). Це науково-дослідний центр Petrol Ofisi, що має акредитацію EMRA і підтримує 125 міжнародних та національних методик тестування. POTEM є найбільш технологічним та найбільшим центром у регіоні Східної Європи та Близького Сходу.

На сайт Petrol Ofisi...