НОВА МОТОРНА ОЛИВА SHELL HELIX HX8 ECT 5W-30

08.02.2018
Перегляди: 954

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

У нашому товарному асортименті появилася довгоочікувана новинка – повністю синтетична моторна олива  Shell Helix HX8 ECT 5W-30, яка забезпечує захист системи очистки відпрацьованих газів за рахунок підтримки у чистоті сажових фільтрів.

Повністю синтетична моторна олива  Shell Helix HX8 ECT 5W-30 виготовлена за унікальною технологією Шелл  Flexi Molecule, завдяки чому моторне масло адаптується до різних режимів роботи двигуна (холодний старт, круті пагорби, затори в місті, прискорення на шосе). У поєднанні з комплексом високоефективних активних миючих присадок (Active Cleansing Technology)  олива Shell Helix Ultra  HX8 ECT 5W-30 забезпечує неперевершений рівень чистоти поршнів і захисту двигуна.

Завдяки фірмовій технології Шелл Emissions Compatible Technology (ECT), яка дозволяє зберегти відповідність нормам токсичності вихлопних газів, олива Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 забезпечує захист системи очистки відпрацьованих газів за рахунок підтримки у чистоті сажових фільтрів.

ПЕРЕВАГИ ОЛИВИ SHELL HELIX HX8 ECT 5W-30:

  • Дозволяє зберігати чистоту сажових фільтрів для підтримки високих експлуатаційних характеристик двигуна
  • Забезпечує ефективний захист від зношення критично важливих деталей двигунів навіть при екстремально високих навантаженнях і температурах
  • Низька в’язкість та низький коефіцієнт тертя забезпечують додаткову економію пального
  • Висока стійкість до деградації - зберігає в'язкість, залишається в рамках заявленого класу аж до наступної заміни масла.

Повністю синтетична моторна олива розроблена з урахуванням жорстких вимог сучасних бензинових, газових і дизельних двигунів, у тому числі з сажовими фільтрами, і має офіційні допуски наступних автовиробників: Mercedes-Benz, VW, Skoda, Audi, Seat. Shell Helix HX8 ECT 5W-30 також може застосовуватися в тих двигунах, де вимагається застосування продуктів API SN (і нижче) і ACEA C3.

СПЕЦИФІКАЦІЇ ТА ДОПУСКИ:   API SN, ACEA C3, VW 504.00/507.00, MB 229.31, 229.51


  Рекламний буклет про оливу можна завантажити тут shell_helix_hx8_ect_5w-30.pdf (412КБ) завантажити

Перейти на сторінку моторної оливи можна за посиланням:  SHELL HELIX HX8 ECT 5W-30

 повністю синтетична моторна олива  Shell Helix HX8 ECT 5W-30