Про нас

ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР "SHELL"
З 1997 РОКУ

Понад 20 років Торговий дім "Галпап Плюс" є офіційним дистриб’ютором мастильних матеріалів "Шелл" на території України. Окрім цього з 2015 року ми ще є офіційним дистриб’ютором мастильних матеріалів "AGCO Parts". Багаторічний досвід роботи, комплексний підхід до обслуговування, широкий асортимент товарів дозволяють вирішувати найбільш складні завдання та максимально ефективно задовольняти потреби наших Замовників. Сьогодні "Галпап Плюс" – це команда професійних і компетентних фахівців, що мають відмінну технічну підготовку та завжди відкриті до співпраці.

МИ ПРОПОНУЄМО

Торговий дім "Галпап Плюс" реалізує широкий асортимент високоякісних транспортних та індустріальних олив, які виготовлені за новітніми унікальними технологіями та європейськими стандартами якості, сертифіковані в Україні та схвалені більшістю виробників автомобілів та обладнання. Оливи, які ми пропонуємо, надають можливість збільшити продуктивність транспортних засобів та обладнання, забезпечують зменшення витрат вашого бізнесу (на ремонт і техобслуговування, економію пального і оливи на долив), зменшення часу простою техніки та її безперебійну роботу.  Асортимент, який ми пропонуємо:

НАШІ ЗАМОВНИКИ

Замовниками Торгового дому "Галпап Плюс" є компанії, що здійснюють вантажні та пасажирські перевезення, сільськогосподарські підприємства, дилери спецтехніки, будівельні компанії, автомагазини, станції технічного обслуговування (СТО), а також підприємства харчової, цементної, машино- та приладобудівної, металообробної, лісопереробної та інших галузей промисловості.

ЛОГІСТИКА

Наша компанія має власний парк вантажної техніки, склади та розвинуту мережу логістики, що дозволяє здійснити оперативну доставку кожного замовлення. При потребі залучаємо компанії перевізників для експрес-доставки.

КОМАНДА "ГАЛПАП ПЛЮС"

Команда "Галпап Плюс" - це висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи, які забезпечать індивідуальний підхід до кожного замовника, професійні консультації, технічну та маркетингову підтримку. Прагнемо максимально ефективно задовольнити індивідуальні потреби клієнтів компанії, цінуючи їхні довіру, час та кошти. Головним пріоритетом для нас є взаємовигідна співпраця з нашими Замовниками.

ВІДДІЛ ТЕХНІЧНОЇ ПІДТРИМКИ "ГАЛПАП ПЛЮС"

Відділ технічної підтримки "Галпап Плюс" забезпечить кваліфікований сервіс по підбору мастильних матеріалів для будь-яких одиниць техніки, механізмів, з’єднань та вузлів тертя. Здійснюємо при потребі сервіс аналізу проб мастильних матеріалів, визначення сервісних інтервалів, технічний аудит. Організуємо тренінги та семінари для Вашого персоналу.

Будемо раді бачити Вас серед наших партнерів!

Підбір олив

Фахівці "Галпап Плюс" допоможуть професійно підібрати оливу оптимальну для Вашого авто чи промислового вузла. А за допомогою сервісу Shell LubeMatch Ви зможете самостійно підібрати оливу в режимі on-line.

Детальніше ...

Техпідтримка та маркетинг

Організуємо тренінги та семінари для Вашого персоналу, надаємо сервіс аналізу проб мастильних матеріалів, визначення сервісних інтервалів та технічний аудит, забезпечимо необхідними інформаційними матеріалами.

Детальніше ...

Доставка

Наша компанія має власний парк вантажної техніки, склади та розвинуту логістичну мережу, що дозволяє здійснити оперативну доставку кожного замовлення. При потребі залучаємо перевізників для експрес-доставки.

Детальніше ...

Фотогалерея